O firmie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotenej IZI-MED s.c. Izabella Kwiecińska Paweł Grabarczyk powstał w 2008 roku i od tego czasu z powodzeniem zajmuje się:

- ratownictwem medycznym w pełnym zakresie
- transportem sanitarnym i specjalistycznym w ramach umowy z NFZ
- transportem sanitarnym i specjalistycznym komercyjnym
- transportem sanitarnym i specjalistycznym międzynarodowym
- profesjonalnymi szkoleniami medycznymi
- zabezpieczeniem imprez masowych,
- kompleksową obsługą imprez sportowych i rekreacyjnych, koncertów, kongresów, konferencji i imprezy firmowe w zakresie opieki medycznej

Nasz zespół

Jesteśmy doświadczonym kreatywnym i zawsze uśmiechniętym zespołem lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. Cechuje nas profesjonalizm w dziedzinie bezpieczeństwa medycznego.
Szkolenia medyczne prowadzone przez:
    - lekarzy (specjalistów medycyny ratunkowej),
    - pielęgniarki / pielęgniarzy (specjalistki / specjalistów pielęgniarstwa ratunkowego),
    - ratowników  medycznych (licencjonowanych),
    - straĹźaków Państwowej StraĹźy PoĹźarnej,
    - psychologa zajmującego się problematyką ratownictwa medycznego.

Doświadczenie

Rocznie obsługujemy ponad 100 imprez, od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób. Dzięki temu z naszych usług skorzystało juĹź ponad 100 000 osób z Polski i całego świata. Powierzenie nam kompleksowej opieki medycznej gwarantuje Państwu profesjonalne przygotowanie imprezy, podniesienie komfortu, a takĹźe wyklucza niebezpieczeństwo nieprzewidzianych zdarzeń zagraĹźających Ĺźyciu i zdrowiu osób uczestniczących w Państwa przedsięwzięciu.

Jakość usług

Posiadamy wypracowane przez lata skuteczne procedury działania, dzięki którym moĹźemy sprostać wymogom Klienta.
Cenimy naszych kontrahentów – oferujemy wysoki standard usług i terminowości. Na pytania ofertowe odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
Zdobyte doświadczenie oraz wykorzystywanie najnowszych osiągnięć z dziedziny ochrony zdrowia zapewniają wysoką skuteczność naszych działań, a ciągły rozwój firmy, jak i stosowane zezwolenia, pozwalają na prowadzenie działalności na terenie całego kraju.
Gwarantujemy Państwu transport na najwyĹźszym poziomie. Powierzenie nam usługi transportu sanitarnego i specjalistycznego gwarantuje profesjonalny i bezpieczny przewóz. Dodatkowym atutem jest znajomość struktur placówek docelowych, czyli poradni, szpitali, placówek konsultacyjnych co znacznie skraca czas transportu i daje pacjentowi poczucie  bezpieczeństwa. Dla kaĹźdego Pacjenta prowadzimy pełną dokumentację zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Nasi pracownicy są instruktorami Polskiej Rady Resuscytacji i Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej. Organizujemy kursy stacjonarne oraz wyjazdowe w zakresie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych (BLS), zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych (ALS), kwalifikowanej pierwszej pomocy (uzyskanie tytułu ratownika). Potrafimy dostosować tematykę kursu do Państwa potrzeb.
Rosnąca ilość zabezpieczanych imprez masowych, transportów sanitarnych, specjalistycznych i szkoleń medycznych pozwala nam stale się rozwijać oraz wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.
O najwyĹźszej jakości naszych usług świadczyć moĹźe najlepiej nadanie certyfikatu ISO 9001:2008

 certyfkat iso

Profesjonalizm zespołu

Wszyscy pracownicy naszej firmy przechodzą szkolenia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne o programie dostosowanym do specyfiki naszych zadań. SłuĹźymy radą w doborze sposobu i rodzaju zabezpieczenia medycznego, proponujemy optymalne rozwiązania podchodząc do kaĹźdej oferty w sposób indywidualny.
Naszą zasadą jest profesjonalna i kompleksowa obsługa zgodnie z Państwa oczekiwaniami. To zadanie możemy wykonać miedzy innymi dzięki nastawieniem na jakość, a nie na ilość świadczonych usług.
Ceny za oferowane świadczenia ustalamy indywidualnie.

Rozkład zajęć dla grupy początkującej12.03.2018 Rozkład zajęć dla grupy początkującej12.03.2018

 
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
IZI – MED s.c.
Izabella Kwiecińska
Paweł Grabarczyk
NIP: 798-145-64-00
 
ul. Spacerowa 29
26 – 800 Białobrzegi
 
Tel.: 668 016 008
Izabella Kwiecińska
+48 697 637 148
Paweł Grabarczyk
+48 695 431 723
 
biuro@izimed-nzoz.pl